Kniha návštev

Re:turnaje

Dátum: 17.06.2014 | Vložil: J.Franče ČR Chodov u Karlových Var

Zdravím všechny. Děkuji za info o turnajích a už se těším na fotky a videa z vašich oslav. Jarda.

Dátum: 11.06.2014 | Vložil: J.Franče ČR Chodov u Karlových Var

Tak vás znovu zdravím a chci se zeptat jak budete slavit po posledním zápase postup a nebo jestli už oslava proběhla. Taky se chci zeptat jestli pořádá váš klub někdy v průběhu roku nějaký turnaj a nebo jestli se jen vy zůčastňujete turnajů po okolí. Taky poprosím jestli někdo z vás ví kdy letos přesně proběhne velký turnaj na Dyčke o pohár primátora Vrábel který jsem už několikrát viděl a má dobrou úroveň a plno lidí i akcí je tam. Zdravím vás Jarda.

Dotaz

Dátum: 10.06.2014 | Vložil: J.Franče

Chtěl jsem se zeptat od kdy oficiálně fungují tyto vaše stránky klubu.V minulosti jsem zkoušel váš klub a vaše výsledky někde najít,tak mě potěšilo,že již máte tyto stránky a vůbec nejsou špatné na vesnický klub.Jinak vám gratuluji k výsledkům a k jasnému postupu do vyšší soutěže.Super a doufám,že se mi někdy podaří se na váš zápas přijít podívat buď přes léto nebo na podzim až přijedu do Žitavec na návštěvu ke tchyni a tchánovi k Belenčíkům. Držte se ahojky Jarda.

<< 1 | 2

Pridať nový príspevok