Kniha návštev

Dotaz

Dátum: 15.06.2015 | Vložil: Jarda

Zdravím. Jak dopadlo utkání hráčů Žitavec proti bývalým hráčům a budou nějaké fotky z tohoto zápasu?

strelec gólu

Dátum: 07.04.2015 | Vložil: Holka Jozef

v D. Obdokovciach dal gól Juraj Martiška a nie Palán.
Opraviť!

Fotky z plesu

Dátum: 16.02.2015 | Vložil: Jarda

Zdravím.Budou zde fotky z vašeho plesu? A kdo vyhrál v tombole hlavní cenu?

Blahopřání

Dátum: 29.12.2014 | Vložil: Jaroslav Franče

Všem příznivcům Žitavského fotbalového klubu přeji vše nej v Novém roce a samé dobré výsledky v jarní části a hlavně všem pevné zdravíčko. Váš fanoušek z ČR.

Doplnění výsledků

Dátum: 30.09.2014 | Vložil: J.Franče

Zdravím všechny v Žitavcích. Chybí vám doplnění výsledků posledních zápasů,tak chci poprosit o jejich doplnění a aktualizaci tabulky abych měl přehled jak se vám daří a vede. Díky Jarda.

Oprava

Dátum: 16.09.2014 | Vložil: Jozef Holka

S D. Štitárami hráme o 15:30 hod. Martinko oprav to!

Změny v kádru

Dátum: 13.08.2014 | Vložil: J.Franče

Tak po přestávce se opět rozjel kolotoč zápasů. Chci se zde zeptat jaké máte změny v mužstvu oproti minulé sezoně. Kdo skončil nebo odešel jinam a kam a kdo přišel a odkud třeba i hostování. No prostě všechny změny přes léto v klubu.

Dotaz

Dátum: 08.07.2014 | Vložil: J.Franče

Zdravím všechny. Budou nějaké fotky z vašeho výletu do Bystré a jak jste se tam měli. A taky info a foto z fotbal cupu v Žitavcích jak to skončilo?

Gratulace a zasloužený výlet

Dátum: 29.06.2014 | Vložil: J.Franče ČR Chodov u Karlových Var

Ahoj fotbalisti. Gratulace k druhému místu na Lúčnici no a nyní si užijte ten výlet do obce Bystrá určitě tam bude veselo a pivko a borovička poteče proudem no však si zasloužíte ne tak co !! Doufám že i fotky zde na stránkách budou jaké to tam bylo a jak jste si to užili. Mějte se ahoj.

Turnaje

Dátum: 16.06.2014 | Vložil: JURO

22.6.2014 turnaj na Dyčke- Zitavce,Dyčka,Lučnica.
5.7.2014 sobota- Zitavce Futbal Cup 2014- obecný minifutbalový turnaj.
Oslava postupu bola v nedelu po poslednom zapase,fotky a kamera budu do stredy na stránke.JURO

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok